Ракетний удар по Кременчуку — реакція світових лідерів

27 червня Україну та світ сколихнула звістка про пожежу в торговому центрі Кременчука, яка сталася через запуск російських ракет.

poltavska-khvilia_xcwi/LW0xGyq7g.jpeg

«Полтавська хвиля» зібрала для вас думки світових лідерів про трагедію в Кременчуці.

Джо Байден назвав удар по місту жорстоким та заявив, що США і далі будуть притягувати росію до відповідальності.

poltavska-khvilia_xcwi/6CImZy37R.png

Лідер Франції Емануель Макрон удар по Кременчуці назвав абсолютним жахом. У своєму повідомленні він зазначив, зо російський народ має бачити правду та розмістив відео з наслідками бомбардування.

poltavska-khvilia_xcwi/N6C4Wy37g.png

Президент Польщі Анджей Дуда написав у своєму Твіттері, що відповіддю на ракетний удар по ТЦ має бути збільшення військової підтримки для України.

poltavska-khvilia_xcwi/cQUfZy37g.jpeg

Очільник Міністерства закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс наголосив, що винні будуть притягнути до відповідальності.

poltavska-khvilia_xcwi/VLfGGs3ng.jpeg

Засудили напад на ТЦ і лідери країн G7.

«Ми, лідери G7, засуджуємо огидний напад на торговий центр у Кременчуці. Ми разом з Україною оплакуємо невинних жертв цього жорстокого нападу. Невибіркові атаки невинних мирних жителів є воєнним злочином. Президент Росії Путін і причетні будуть притягнуті до відповідальності».

Нагадаємо, що 27 червня ворожа ракета влучила у Кременчуцький ТЦ, де знаходилося більше 1 000 людей. Кількість загиблих досі встановлюють.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар