Усі майбутні новобудови в Україні зводитимуть з укриттям

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7398, згідно з яким усі новобудови, зведені в Україні, повинні мати укриття.

poltavska-khvilia_xcwi/YCM_ySkVg.jpeg

Законопроєкт в цілому підтримали 280 народних депутатів, повідомив член фракції Голос Ярослав Железняк у телеграм-каналі.

Як повідомлялося, документ пропонує включення обов'язкового розділу щодо інженерно-технічних заходів цивільного захисту до містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях. У разі відсутності цього розділу, містобудівну документацію не затверджуватимуть.

Проєктна документація на об'єкти, на яких постійно перебуватиме понад 50 фізичних осіб або періодично перебуватиме понад 100 фізичних осіб, обов'язково має передбачати розділ з інженерно-технічних заходів цивільного захисту. До них має бути доступ і для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення.

Законопроєкт передбачає створення трьох нових електронних реєстрів, що міститимуть дані про адреси, будівлі та споруди, адміністративно-територіальні одиниці та територіальні громади.

Нагадаємо, росія обстріляла виправну установу в окупованій Оленівці Донецької області, де знаходилися українські полонені.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар