Виконком у Полтавській міськраді провели «за спинами» журналістів

9 червня у Полтавській міській раді мав відбутися виконком. Засідання призначили на 9:30, проте зранку невідомий зателефонував на номер гарячої лінії «102» та повідомив про замінування Полтавської міської ради.

poltavska-khvilia_xcwi/oMdUA4j7R.jpeg
Фото ілюстративне

Членів виконкому та журналістів попросили покинути приміщення ПМР на час перевірки. Ще через кілька хвилин журналісти дізналися, що засідання виконкому провели без них.

Ось, що розповів «Полтавській Хвилі» один із членів виконкому Андрій Карпов:

«Я прийшов на виконком, вчасно, за 10 хвилин до початку. До нас зайшов військовий (чи поліція) і повідомив, що замінована ПМР, треба, щоб перевірили спеціалісти з собакою, чи є вибухівка, чи нема. Я вийшов, усі члени виконкому теж. Я пішов у свій кабінет. Хвилин через 10 мене набрав один із членів виконкому і сказав, що вже всі зайшли. Я так зрозумів, що вже перевірили, і засідання почалося. Коли я прийшов, за перше питання вже проголосували», — за словами Андрія Карпова члени виконкому прийняли всі питання, окрім останнього (про встановлення розміру кошторисної заробітної плати). Його зняли з розгляду.

Також, за джерелами «Полтавській Хвилі», не всім членам виконкому повідомили про відновлення засідання, тож голосували не в повному складі.

Представники пресслужби Полтавської міськради сказали, що поки не володіють інформацією щодо кількості членів виконкому на засіданні, але обов'язково уточнять це.

Нагадаємо, у Полтаві накрили чорною плівкою пам'ятник Петру I.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар