Виконком ухвалив рішення перекрити тротуар на Героїв АТО попри протести мешканців

18 листопада на засіданні Виконавчого комітету ухвалили рішення перекрити тротуар на два роки, для того, аби розпочати будівництво на Героїв АТО, 81.

poltavska-khvilia_xcwi/gq9NWrc7R.jpeg

Нагадаємо, сьогодні зранку мешканці будинку на Героїв АТО, 81 протестували через можливе перекриття тротуару та будівництво нового будинку з порушенням санітарно-технічних норм. Вони вимагали виключити питання з порядку денного.

Аби вплинути на міськвиконком під головуванням Олександра Мамая, мітингарі перекрили рух транспорту поруч з будівлею міськради. Після цього активісти прорвалися на засідання виконкому, яке в таких умовах перенесли на невизначений час. Поки протестувальники чекали Мамая, вони продовжували ходити по пішохідному переходу, таким чином "паралізуючи" рух транспорту.

poltavska-khvilia_xcwi/2cG9Z957g.jpeg

Зрештою засідання виконкому поновилося та о 12:12 чиновники ухвалили рішення таки дати дозвіл на перекриття тротуару на Героїв АТО, 81. Такі дії чиновників невдоволена громада зустріла скандуванням "Ганьба!"

Як зауважує Зміст, проєкт рішення про обмеження руху пішоходів з'явився на сайті міськради 17 листопада ввечері. Зранку 17 листопада на сайті був лише проєкт рішення, який стосувався лише обмеження руху пішоходів по тротуару на вул. Небесної Сотні, 17.

Раніше полтавці уже виходили на акцію протесту до міськради. Тоді питання щодо перекриття тротуару зняли з порядку денного.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар