Мамай злякався розлюченого натовпу — питання по скандальній забудові зняли

Міськвиконком не надав дозвіл на перекриття тротуару на вул. Героїв АТО для будівництва нової багатоповерхівки. Полтавці стверджують, що будівництво — незаконне.

4 листопада полтавці влаштували мітинг проти будівництва багатоповерхівки на вул. Героїв АТО, 81. На пікет зібралися близько 50 містян.

Голова кооперативу Анна Мельникова розповіла, що новий будинок планують звести біля 10-поверхівки на відстані 9 метрів. Кран для будівництва хочуть встановити на тротуарі, неподалік магазину «АТБ».

«Тут не можна будувати з багатьох причин. Там підроблений договір оренди, який продовжено у 2021 році, зміна кадастрових номерів при продовженні договорів оренди, уникнення аукціону у 2021 році. Повідомлення про підготовчі роботи теж було з помилками», — сказала Мельникова.

Також сьогодні на засіданні міськвиконкому планували надати дозвіл забудовнику ТОВ «Логосс» на перекриття тротуару на вул. Героїв АТО, 79-81. Тротуар планували перекрити до 1 липня 2023 року. Однак під час засідання замінили порядок денний, у якому питання надання дозволу було відсутнє.

Нагадаємо, що наразі будівництво нового будинку на початковій стадії. Забудовник уже встановив огорожу та протягнув комунікації.

Додамо, що «Логосс» зареєстрували у 2017 році. Директором підприємства є Віталій Зубко. Він є власником ще кількох фірм: «Балікст», «Будколор-мет» та «Активколор груп».

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар