У зв’язку з проросійськими висловлюваннями Мамая депутат готує звернення до СБУ

Депутат міської ради Едуард Волков планує звернутися до СБУ у зв'язку з висловлюванням міського голови Полтави Олександра Мамая про російську агресію проти України.

poltavska-khvilia_xcwi/HE_jPO2ng.jpeg

Так, на сторінці у фейсбуці депутат заявив, що 6 грудня він направить відповідні звернення до Служби безпеки України, Ради національної безпеки й оборони України, Офісу Генерального прокурора та Офісу Президента України.

«Увесь пакет документів уже формується. Авжеж, зрозуміло, що як такого складу злочину немає. Але ми розуміємо, що такі висловлювання з боку міського голови недопустимі. Якщо ми бачимо публічний прояв, нехай відповідні служби перевірять те, що нам не видно», — прокоментував свої дії «Полтавській хвилі» Едуард Волков.

Нагадаємо, що 4 грудня в ефірі проросійського телеканалу «Наш», мер Полтави Олександр Мамай заявив, що на території України триває війна між Росією та США, й також назвав державу-агресора братнім народом. Це висловлювання Мамая викликало значний резонанс серед полтавців, про ситуацію повідомили багато національних медіа.

poltavska-khvilia_xcwi/x0DXYdh7R.jpeg
Едуард Волков, фото з особистої сторінки

Видання «Зміст» опитало голів усіх фракцій, щодо висловлювань, які озвучив міський голова Олександр Мамай в інтерв'ю. Так, голови фракцій «Європейська солідарність», «Свобода», «Слуга народу» та «Рідне місто», вважають, що така позиція просто недопустима для людини, яка очолює громаду в Україні.

Натомість голови фракцій «За майбутнє» та «Партія простих людей» керманича підтримали, а Оксана Деркач з ОПЗЖ сказала, що наразі не знає, про що йде мова.

Раніше ми писали, що зять ексоднопартійця мера знову отримує мільйонні підряди.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар