Мамай заявив, що в Україні триває «війна США з Росією»

Під час інтерв'ю проросійському телеканалу «Наш» міський голова Полтави Олександр Мамай заявив, що на території України триває війна між США та Росією.

poltavska-khvilia_xcwi/pRaZ9nh7g.jpeg
(Фото — телеканал «Наш»)

4 грудня міський голова Полтави Олександр Мамай дав інтерв'ю телеканалу «Наш» у межах спецпроєкту «Тут наша земля». В інтерв'ю Мамай розповів про власні політичні погляди.

«У нас сьогодні тривають бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави — США і Росія. Дуже прикро, що брат йде на брата», — сказав Мамай під час інтерв'ю.
Цитата про «війну США з Росією» — з 1:05 

Також Мамай розповів, що більшість студентів на військовій кафедрі у Полтавській політехніці проти керівництва державою із заходу та сходу:

«У Полтавській політехніці є військова кафедра, там отримують звання лейтенанта та молодшого лейтенанта. Я нещодавно був на випускному. Дивлюсь у вічі випускникам, видно, що у них зароджується патріотизм. Спілкуючись із ними у неофіційних бесідах, майже всі в один голос заявляють, що ніхто не хоче, щоб нами керували ні із заходу, ні зі сходу. Усі хочуть, щоб нами керував українець», — прокоментував міський голова.

Додамо, що у 2019 році Мамай виступав на з'їзді проросійської політичної сили ОПЗЖ, у якості голови обласного осередку.

poltavska-khvilia_xcwi/OscD9n2nR.jpeg
Олександр Мамай

Нагадаємо, що «Полтавська хвиля» зібрала цитати Мамая під час сесії міськради.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар