Карпов вимагає відставки Мамая, якщо той не вибачиться за «братовбивчу війну»

Голова міськради Олександр Мамай має вибачитися перед українцями за свої проросійські висловлювання, а також пояснити чи спростувати їх.

Так вважає секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов. Про це він розповів у своєму відеозверненні, яке оприлюднив 9 грудня на сторінці у Facebook. В іншому разі, Карпов вимагатиме відставки мера Полтави

У відеозверненні він вимагав вибачень перед пам'яттю 14 тисяч українців, які полягли на війні з Росією задля того, аби «тут, в Полтаві, був мир. За те, щоб тут в Полтаві полтавці могли обирати мера на чесних виборах, а не призначався мер з Москви».

«Я хотів би це почути якомога скоріше. Тому що я розумію, що кожен може помилятися, у кожного можуть бути різні погляди. Але за 7 років війни вже треба було розібратися, Олександре Федоровичу. Тому я вимагаю від вас вибачень, пояснень. І якщо ви цього не зробите, я вимагатиму вашої відставки», — повідомив Карпов.

У коментарі «Полтавській Хвилі» Андрій Карпов зазначив, що це «позиція всієї фракції ЄС і моя особисто».

А щодо можливості втрати крісла секретаря він зауважив:

«Місто Полтава настільки антиукраїнське, що проголосує проти секретаря міськради, який висловив проукраїнську позицію? Я не буду триматися за місце секретаря, якщо місто буде зраджуватися і тут будуть розказувати про те, що "тут йде якась братовбивча війна" і що тут "воює Росія й США". Я цього терпіти не буду, тримаючись за крісло».

Нагадаємо, що днями голова ПМР Олександр Мамай дав інтерв'ю телеканалу «НАШ», де вказав, що в Україні «воюють дві наддержави — США і Росія. Дуже прикро, що брат йде на брата». Після таких висловів Мамая внесли до бази «Миротворець».

Не понехтував цим скористатися і російський пропагандист Соловйов:

«Полтавщина вдруг сказала свое слово. И говорит — вижу российско- американскую войну на своей территории», — наголосив під час ефіру Соловйов.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар