Мера Полтави внесли до бази «Миротворець» — посібник терористів і російських окупантів

Міський голова Олександр Мамай, який днями відзначився своїми висловлюваннями про те, що в Україні йде війна між Росією та Америкою, а на Сході країни брат іде на брата, потрапив до бази «Миротворець».

Центр дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку вносить до свого реєстру людей, чиї дії чи висловлювання можуть нести загрозу нацбезпеці, суверенітету чи територіальній цілісності України.

poltavska-khvilia_xcwi/nJVchF2ng.png
Знімок екрану на сайті «Миротворець»

Посібник терористів та російських окупантів — так позначили очільника Полтавської територіальної громади на сайті.

До слова у 2015 році Олександр Мамай відмовився голосувати за проект рішення міської ради Полтави про визнання Росії агресором, а ЛНР та ДНР — терористичними організаціями. У відповідь на запитання Інтернет-видання «Полтавщина» він зазначив, що це «політичне питання»:

«На сьогоднішній день у мене немає жодної інформації окрім засобів масової інформації. Моя особиста думка на сьогоднішній день: політичні всі питання визначає Президент, Верховна Рада, а також Кабінет Міністрів України. Наскільки мені відомо, Верховна Рада визнання «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями не підтримала, наскільки мені відомо, Європа теж не підтримала, тому, мені б хотілося, щоб не втягували жодну місцеву громаду в політику. Як прийме рішення Верховна Рада, так ми і будемо користуватися»

До слова, на той момент Парламент уже підтримав аналогічну постанову.

Тим часом полтавські депутати вже підготували заяву до Служби безпеки України.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар