Мамай не зміг «протягнути» виділення земельної ділянки для тещі та «закрив» сесію

Міський голова Олександр Мамай закрив друге засідання 9 сесії Полтавської міськради майже відразу після її початку.

Пленарне засідання мало розпочатися сьогодні о 10:00, на розгляд депутатів згідно з порядком денним виносилося питання виділення земельних ділянок. Однак під час засідання не вдалося зібрати кворум: на сесії не зареєструвалися представники «Слуги народу», «Рідного міста», «Свободи» та ОПЗЖ. Відтак офіційно присутніми на сесії було визнано лише 19 депутатів, в той час, як для кворуму необхідна участь щонайменше 22 обранців. Таким чином сесія була визнана неправомочною.

poltavska-khvilia_xcwi/d_1IEHpng.jpeg

Каменем спотикання для опозиційних міській владі депутатів став той факт, що в одному питанні порядку денного мер Олександр Мамай пропонував розглянути виділення відразу двох земельних ділянок, одну з яких планувалося здати в оренду тещі міського голови Катерині Фелоненко.

Зокрема, проєкт рішення передбачає затвердження проєкту землеустрою ділянки для аеропорту «Полтава». Це питання пов’язане з реконструкцією злітно-посадкової смуги летовища.

Окрім цього, проєкт містить питання на згоду передачі в оренду землі на вул. Раїси Кириченко, 26 строком на 5 років. Взяти в оренду землю планує ТОВ «Верія ЛТД». Власницею цієї компанії є Катерина Фелоненко — теща міського голови Олександра Мамая.

poltavska-khvilia_xcwi/6rvssNp7g.jpeg

Під час засідання представник «Слуги народу» Юрій Бражник пропонував винести питання виділення землі для аеропорту та питання оренди ділянки для ТОВ «Верія ЛТД» окремими пунктами. Проте міський голова Олександр Мамая натомість закрив сесію.

poltavska-khvilia_xcwi/_k1OPNt7g.jpeg
Слуги народу присутні в сесійному залі, але не зареєстровані

Раніше «Полтавська хвиля» писала, що мер не зміг домовитися з опозиційними депутатами щодо розв'язання питання, тому відклав його вирішення на наступний раз.

У коментарі нашому кореспонденту міський голова зазначив, щоб політика — це справа компромісів. Відтак для нього виділення земельної ділянки для його родини — справа принципова.

«Це ж ділянка для вашої сім'ї?»

«Яка різниця, для кого? Це має бути політика компромісів. Я стаю старший і частіше згадую своє дитинство. Тоді жили всі бідненько. І коли хтось виносив цукерку і я його просив "дай мені шматочок цукерки вкусити" — мені завжди відповідали "а ти мені що?".

Відтак, як бачимо, міський голова визнав, що майнові інтереси своєї родини ставить на терези з питанням розвитку інфраструктури всього регіону.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар