Заступника голови Подільської райради Полтави внесли до бази «Миротворець»

15 грудня 2023 року заступника Подільської районної ради Полтави та депутата від партії «За Майбутнє» Сергія Бойка внесли до бази «Миротворець».

poltavska-khvilia_xcwi/aZknWrFIR.jpeg
Фото з відкритих джерел

Про це стало відомо з офіційного сайту бази «Миротворець». На сайті зазначили, що депутат «розповсюджував наративи кремлівської пропаганди» та «брав участь в пропагандистських акціях росії».

poltavska-khvilia_xcwi/2mLjg9KIR.jpeg
Скриншот із бази «Миротворець»
«У місті Сергій відомий своїми провокаціями у бік проукраїнського патріотичного руху. При цьому він став членом проросійської партії “Наші”, а пізніше – заступником голови Подільського району м. Полтави. Після початку російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року Сергій Бойко пов’язувався з кураторами з РФ щодо своєї діяльності в Полтаві, але виконувати отримані завдання не став. Сміливість та рішучість захисників України врятувала Полтаву від російських загарбників, і тому Бойко вирішив “не висуватись” і залягти на дно», — йдеться на сайті.

Ми звернулися за коментарем до Сергія Бойка. Депутат зазначив, що вперше чує про своє внесення до бази, тож ніяк не може це прокоментувати.

Також ми звернулися за коментарем до керівництва міської ради. Пані Катерина Ямщикова зреагувала та надіслала відповідного листа для вжиття заходів голові Подільської районної ради, оскільки заступник голови ради не є у її прямому підпорядкуванні.


Довідка:

Центр «Миротворець» — український сайт та громадська організація, яка досліджує ознаки злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людини та міжнародного права.


Нагадаємо, що 29 березня 2023 року під час сесії Полтавської міськради Сергій Бойко разом із директором інспекції по контролю за благоустроєм міста Максимом Мальком погрожував кореспондентці «Полтавської хвилі» фізичною розправою.

Відомо, що у листопаді журналістка звернулася до Офісу Генпрокурора через бездіяльність правоохоронців. За кілька днів, 10 листопада 2023 року, поліціянти вручили Сергієві Бойко підозру в погрозі вбивством журналістці «Полтавської хвилі».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар