Журналістка «Полтавської хвилі» звернулася до Офісу Генпрокурора через бездіяльність правоохоронців

Журналістка інтернет-видання «Полтавська хвиля» Анастасія Мацько подала скаргу до Офісу Генпрокурора через бездіяльність Полтавської окружної прокуратури та слідчого.

poltavska-khvilia_xcwi/7V-2vYVSR.jpeg
Фото з особистої Facebook-сторінки Анастасії Мацько

Про це Анастасія Мацько повідомила журналістам «Полтавської хвилі».

Журналістка зазначила, що ще понад пів року тому їй погрожували депутати районної ради. Того ж дня Анастасія написала заяву до поліції.

«Три місяці «тривало слідство». Десь тоді мені почали натякати на те, що непогано було б закрити справу. Я не погодилася. Ми з правозахисником звернулися до прокуратури. Там принципово пообіцяли ухвалити принципове рішення, якщо я пройду експертизу. Суть її у тому, щоб довести, що я навсправжки та однозначно сприймала погрози. Зважаючи на особливості компактної Полтави та її тісні зв'язки кожного з кожним, клопотала про проведення експертизи деінде. Тож поїхала у Суми», — розповіла Анастасія.

Журналістка зазначила, що минулого четверга, 2 листопада, вона отримала результати — погрози з боку депутатів були. За словами Мацько, коли на її думку, найгірше було позаду, її викликали на черговий уточнювальний допит.

«Здається, єдине рішення, яке прокуратура ухвалила принципово — не ухвалювати жодних рішень. На допиті мені задавали ті ж запитання, на які я вже неодноразово відповідала. Але я не маю сумнівів, що згодом мене покличуть на ще один допит, а потім може знадобитися ще одна експертиза, а після — допит», — додала журналістка.

Анастасія Мацько зазначила, що чекала три тижні, але відповіді так і не отримала і ніяких дій не побачила. Тож подала скаргу до Офісу Генерального прокурора та обласної прокуратури на бездіяльність Полтавської окружної прокуратури та слідчого.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • А
    Андрій
    7 лист.
    Цікаво, хто цій дівчинці сказав, шо вона журналістка?
    Відповісти