Журналістка «Полтавської хвилі» звернулася до Офісу Генпрокурора через бездіяльність правоохоронців

Журналістка інтернет-видання «Полтавська хвиля» Анастасія Мацько подала скаргу до Офісу Генпрокурора через бездіяльність Полтавської окружної прокуратури та слідчого.

poltavska-khvilia_xcwi/7V-2vYVSR.jpeg
Фото з особистої Facebook-сторінки Анастасії Мацько

Про це Анастасія Мацько повідомила журналістам «Полтавської хвилі».

Журналістка зазначила, що ще понад пів року тому їй погрожували депутати районної ради. Того ж дня Анастасія написала заяву до поліції.

«Три місяці «тривало слідство». Десь тоді мені почали натякати на те, що непогано було б закрити справу. Я не погодилася. Ми з правозахисником звернулися до прокуратури. Там принципово пообіцяли ухвалити принципове рішення, якщо я пройду експертизу. Суть її у тому, щоб довести, що я навсправжки та однозначно сприймала погрози. Зважаючи на особливості компактної Полтави та її тісні зв'язки кожного з кожним, клопотала про проведення експертизи деінде. Тож поїхала у Суми», — розповіла Анастасія.

Журналістка зазначила, що минулого четверга, 2 листопада, вона отримала результати — погрози з боку депутатів були. За словами Мацько, коли на її думку, найгірше було позаду, її викликали на черговий уточнювальний допит.

«Здається, єдине рішення, яке прокуратура ухвалила принципово — не ухвалювати жодних рішень. На допиті мені задавали ті ж запитання, на які я вже неодноразово відповідала. Але я не маю сумнівів, що згодом мене покличуть на ще один допит, а потім може знадобитися ще одна експертиза, а після — допит», — додала журналістка.

Анастасія Мацько зазначила, що чекала три тижні, але відповіді так і не отримала і ніяких дій не побачила. Тож подала скаргу до Офісу Генерального прокурора та обласної прокуратури на бездіяльність Полтавської окружної прокуратури та слідчого.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • А
    Андрій
    7 лист.
    Цікаво, хто цій дівчинці сказав, шо вона журналістка?
    Відповісти