«Я народився українцем» — у Мамая відреагували на включення до бази «Миротворця»

На офіційних сторінках у соцмережах полтавського міського голови Олександра Мамая з'явився текст заяви щодо його включення до бази «Миротворець», де його обізначили посібником терористів та окупаційного режиму Росії. Міський голова стверджує, що має проукраїнську позицію. Водночас у своїй заяві Олександр Мамай, зосередившись на «Миротворці», жодним чином не пояснив, що саме він мав на увазі, коли назвав агресію Росії проти України «братовбивчою війною» і протистоянням Росії та США. Адже саме це спровокувало сандал і обурення суспільства.

poltavska-khvilia_xcwi/KWrcsB2nR.jpeg

Сьогодні зранку під стінами міської ради Полтави протестували ветерани та воїни АТО/ООС, які вимагали відставки Олександра Мамая за його проросійські висловлювання, які він озвучив у коментарі телеканалу одного з телеканалів. Після суспільного резонансу Олександра Мамая внесли до бази «Миротворець». Його висловлювання засудила низка депутатів Полтавської міськради. Крім того, висловлювання Мамая стали темою обговорювання російської пропаганди.

poltavska-khvilia_xcwi/SouEsBhng.jpeg

Пообіді міський голова опублікував у соцмережах офіційну заяву, в якій зазначив, що включення його до переліку людей, що становлять загрозу нацбезпеці України — політичне переслідування. Утім в тексті заяви немає ані пояснень, ані спростувань щодо його висловлювань на тему російсько-української війни.

poltavska-khvilia_xcwi/t1cSyfh7R.png
«5 грудня на сайті так званого «Миротворця» з’явилося моє прізвище. Мені було закинуте звинувачення що я ніби-то посібник терористів. Брав участь у актах гуманітарної агресії проти України. Це досить серйозні звинувачення на мою скромну адресу. Одразу заявляю, що все це повне безглуздя і добре спланована провокація проти мене. Мабуть, у моїх політичних опонентів немає законної сили мені протистояти, тому вони відчайдушно вдаються до брехні і всякого роду обливання брудом. Їм дуже хочеться розкалити політичну обстановку в Полтаві, аби дестабілізувати і без того складну ситуацію. Це вони намагаються всіляко вибити мене зі строю, щоб чинити безправ’я і сіяти хаос у місті. Але офіційно заявляю – вам це не вдасться. Я не дам вам плювати в душі українців, доки житиму - не дозволю знущатися над Україною, над моєю рідною Полтавщиною, не дозволю паплюжити рід український і паскудити українську землю. Мені соромно за тих, хто підхопив цю неправдиву інформацію і поніс її через соцмережі, пропагандистські сайти. Схаменіться, на кого ви працюєте і кому підігруєте?! Кожна подібна неправдива інформація несе загрозу інформаційній безпеці держави. І за це колись також прийдеться відповісти перед своїм народом і совістю.Ще раз наголошую, я народився українцем, живу і працюю в Україні, Україна в моєму серці і розумі. Це моя земля, земля моїх дідів і прадідів, земля моїх рідних, друзів, Україна – це моя держава, і я нікому не дам можливості її знищити» — йдеться у повідомленні.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар