Ветерани Полтавщини вимагають відставки Мамая. ВІДЕО

Ветерани АТО Полтавщини вимагають відставки мера Мамая.

Про це повідомили у відеозверненні від ГС Координаційна Рада Громадських Організацій учасників АТО Полтавщини, оприлюдненому 9 грудня на сторінці організації у Facebook.

Як зазначають у відеозверненні ветерани, вони засуджують резонансні заяви Мамая про нібито «братовбивчу війну» в Україні.

«Ми, голови громадських організацій, учасники бойових дій та члени родин загиблих, засуджуємо висловлювання міського голови Полтави Олександра Мамая та вважаємо не припустимим їх на 8 році війни. Перше — вимагаємо від депутатів міської ради скликати позачергову сесію для висловлювання недовіри міському голові. Друге. Звертаємося до голови Полтавської ОДА та обласної ради надати офіційну оцінку сепаратиським висловлюванням міського голови міста Полтава. Третє. Звертаємося до депутатів Верховної Ради з вимогою невівдкладно прийняти закону про колаборантів. Жодних вибачень ми не приймаємо», — йдеться у відеозверненні.

Зазначимо, що завтра, 10 грудня, о 9:30 ветеранські організації міста мають намір вийти на акцію протесту під стіни полтавської міською радою. Також учасники російсько-української війни запрошують приєднатися небайдужих полтавців.

Нагадаємо, сьогодні секретар Полтавської міськради Андрій Карпов записав звернення, у якому вимагав відставку Мамая.

Днями міський голова Олександр Мамай у коментарі телеканалу «НАШ» заявив, що в Україні «воюють дві наддержави — США і Росія. Дуже прикро, що брат йде на брата». Це викликало значний резонанс в Україні. Олександра Мамая внесли до бази «Миротворець».

Його висловлювання засудила низка депутатів Полтавської міськради. Крім того, висловлювання Мамая стали темою обговорювання російської пропаганди.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар