Міський голова Полтави зустрінеться із ветеранами ООС, які вимагають його відставки

Після сьогоднішньої акції Олександр Мамай планує зустрітися із ветеранами АТО, щоби обговорити їхні вимоги щодо висловлення недовіри після заяви про «братовбивчу війну».

poltavska-khvilia_xcwi/HwYIXBh7g.jpeg

10 грудня біля міської ради зібралися полтавці та ветерани АТО, які вимагають відставки голови Олександра Мамая. Вимоги сьогоднішнього пікету військові анонсували 9 грудня, а саме:

  • скликати позачергову сесію для висловлювання недовіри міському голові;
  • голові Полтавської ОДА та обласної ради надати офіційну оцінку сепаратистським висловлюванням міського голови;
  • невідкладно прийняти закон про колаборантів.
«Прийшли висловити свою позицію щодо висловлювання нашого мера про те, що в нашій країні триває братовбивча війна і на нашій території воюють дві наддержави. Я як учасник бойових дій, 2014-2015 року, перебуваючи на Донбасі можу сказати, що там воюють українці за свою державу, за своє майбутнє. І ніяких вояків НАТО я там не бачив. Мене не влаштовує така позиція нашого мера і я вважаю, що наше місто патріотичне і воно повинне показати свою позицію», — прокоментував ветеран АТО Євген Закалюжний.

Також до мітингу приєдналися депутати від фракції «Європейська солідарність». Олександр Дедюхін, Юлія Костенко та секретар ПМР Андрій Карпов. Вони вимагали публічних вибачень і пояснень від Мамая. Через це у деяких ветеранів виникло невдоволення, адже останні вимагають саме відставки мера.

Однак Карпов не зміг дати чіткої відповіді, чи готові депутати від «ЄС» підтримати скликання позачергової сесії, аби висловити недовіру Мамаю:

«Я вважаю, що мають ініціювати громадяни, які його обирали. Тут не питання в тому, щоб Мамай просто для нас сказав свої вибачення, ми хочемо, щоби це почули його виборці».

У результаті міський голова запланував зустріч із полтавцями о 15:00, аби обговорити їхні вимоги.

Сам Мамай прокоментував включення до бази «Миротворця».

Нагадаємо, що днями міський голова Олександр Мамай у коментарі телеканалу «НАШ» заявив, що в Україні «воюють дві наддержави — США і Росія.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар