Під міськрадою мітинг проти забудови на Героїв АТО. ОНОВЛЕНО

Під міськрадою мітинг – жителі будинку на Героїв АТО протестують через початок будівництва нової багатоповерхівки поблизу їхнього дому.

poltavska-khvilia_xcwi/ycDYPsFnR.jpeg

Зараз будівництво на початковій стадії: поставили огорожу і протягнули комунікації. Той мініпарк, який був перед будинком, майже повністю зруйнували та повикорчовували дерева, які росли на території.

poltavska-khvilia_xcwi/u6_BEsK7g.jpeg
Анна Мельникова
«Дуже багато порушень є на цьому будівництві: підробний договір оренди, який продовжили в 2021 році, зміна кадастрових номерів при подовженні договору оренди, уникнення аукціону в 2021 році. Повідомлення про підготовчі роботи було оформлене також з помилками. Наразі відкрите кримінальне провадження, але слідчі дуже завантажені роботою, і слідство рухається повільно. Слідчий суддя подав клопотання про арешт майданчика в цілому, воно знаходиться в суді. Олександр Федорович (Мамай) нам обіцяв, що жодне рішення не буде прийматися до вияснення ситуації по цій забудові. Але, насправді, протягнули магістральні трубопроводи, і зараз таким чином він протягне рішення про виділення фактично цієї земельної ділянки», розповідає голова кооперативу Анна Мельникова

Сьогодні засідання міськвиконкому, на яке винесено рішення про тимчасове часткове обмеження руху пішоходів на вулиці Героїв АТО.

poltavska-khvilia_xcwi/qDANysKnR.jpeg

Нову багатоповерхівку планують збудувати у двадцяти метрах від старої дев'ятиповерхівки що існує.

poltavska-khvilia_xcwi/eAHvsyFng.jpeg

Близько 10.00 мітингарі прорвалися у міськраду з криками «Ганьба».

Почалося засідання виконкому. Однак, питання про забудову на Героїв АТО так і не розглянули.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар