19 пар на Полтавщині взяли шлюб на День Святого Валентина

На Полтавщині 14 лютого, у День Святого Валентина, були зареєстровані 19 родин, які заздалегідь подали заяву на одруження.

Про це повідомляє прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

«День всіх закоханих – свято, коли прийнято відверто говорити про найпрекрасніше у світі почуття, дарувати другій половинці незабутні моменти та дивувати приємними сюрпризами. Підтримуючи атмосферу особливого палкого настрою, вже четвертий рік поспіль, саме 14 лютого, Міністерство юстиції організовує масштабну акцію «Кохання поза часом», - зазначають в Мінюсті.

Цьогоріч у рамках ініціативи спеціалісти державної реєстрації актів цивільного стану з новими ідеями та локаціями чекали на закохані пари з 8 години ранку до 8 години вечора, додали там.

При цьому на сусідній з Полтавщиною Сумщині утворилося 18 нових сімей, а у Чернігівській області стати чоловіком та дружиною вирішили 17 пар, з них через скорочену процедуру одруження – 3.

Зі слів очільниці управління Ірини Свистун, у День всіх закоханих спостерігався ажіотаж й на послугу щодо подачі заяви на одруження.

Так, на Полтавщині фахівцями державної реєстрації актів цивільного стану було отримано 28 заяв на реєстрацію шлюбу, на Сумщині – 17 та 14 – на Чернігівщині.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • 18 лют.
    ❤️
    Відповісти