200 тисяч доларів за посаду в інспекції: суд відправив шахрая в СІЗО

Шахраю з Києва, який отримав 20 тисяч доларів хабаря, обрали запобіжний захід.

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

28 травня Октябрський райсуд Полтави обрав запобіжний захід для жителя Києва, який хотів отримати 20 тис. доларів за керівну посаду в Північно-Східному міжрегіональному головному управлінні Державної інспекції містобудування. Підозрюваного відправили до Полтавської установи виконання покарань № 23 на 60 діб. Також чоловіку призначили заставу в розмірі 1 млн 999 тис. 870 грн.

Із судової ухвали відомо, що в серпні 2020 року в групи людей з’явилися плани, як отримати гроші від потерпілого за допомогою уявного працевлаштування. Житель Києва неодноразово повідомляв потерпілому про проведення зустрічі для обговорення деталей для призначення на керівну посаду.

Цьогоріч, 21 квітня, обидва чоловіки зустрілися в Києві. Під час зустрічі запевнили, що питання з працевлаштуванням вирішать у 2 етапи, але за умови надання 200 тис. доларів за їхні послуги.

26 травня приблизно о 12:00 у ресторані «Криниця» у Полтаві підозрюваний у черговий раз гарантував чоловіку призначення на посаду та сказав, що зараз йому необхідно передати 20 тис. доларів. Після чого чоловік передав гроші підозрюваному. Під час передачі коштів правоохоронці затримали жителя Києва.

Нагадаємо, що нині тривають слідчі дії. Правоохоронці встановлюють причетність до вчинення кримінального правопорушення інших осіб, у тому числі правоохоронців.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар