Обласний депутат Дядик не з’явився на суд по своєму мільйонному боргу перед «Приватбанком»

Соціум,16 черв.Джерело: kg.uaЗалишити коментар

Депутат Полтавської обласної ради від фракції «За Майбутнє» Олег Дядик є відповідачем за позовом «Приватбанку» про стягнення заборгованості, пише у своєму матеріалі «Кременчуцька газета».

poltavska-khvilia_xcwi/1umI9cg7R.jpeg
Фото інтернет-видання «Полтавщина»

ЗМІ посилається на інформацію сайту «Судова влада України», а саме на реєстр судових рішень і відповідну ухвалу суду по відкриттю провадження у справі.

АТ КБ «ПриватБанк» звернувся до суду із позовною заявою, де просить ухвалити рішення, яким треба стягнути з відповідача Олега Дядика на користь банку заборгованість в розмірі 898 тис 956 грн 27 коп. та судові витрати зі сплати судового збору.

«Вивчивши позов, суддя позовну заяву акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до Олега Дядика про стягнення заборгованості прийняла до розгляду та відкрила провадження у справі», – зазначається в матеріалі.

Справу розглядали за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін. Суддя призначила засідання на 13.00 7 червня 2021 року. Але депутат облради Олег Дядик у суд 7 червня не з’явився.

«Ми цей факт не залишили без уваги і повідомили про нього Національне агенство із запобігання корупції, адже О.Дядик не вказав цей борг у своїй декларації про доходи», – зазначають в «Кременчуцькій газеті».

Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли не про один скандальний епізод за участі Олега Дядика.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар