74% американців підтримують зону заборони польотів в Україні — Reuters

Переважна двопартійна більшість американців вважає, що Сполучені Штати повинні припинити купувати російську нафту і газ і співпрацювати з НАТО над створенням «зон, заборонених для польотів» для захисту України від російських авіаударів, повідомляє Reuters. Опитування Ipsos завершено в п’ятницю.

poltavska-khvilia_xcwi/4_GcAoL7R.jpeg
Фото: Reuters

Опитування, проведене в четвер і п’ятницю, свідчить про те, що в США все більше зростає обурення з приводу вторгнення Росії в Україну, яке останніми днями все частіше призводить до бомбардування росіянами житлових районів.

Це змушує президента США Джо Байдена вжити більш агресивних дій проти Москви, хоча він відкинув ідею заборонених для польотів зон через ризик відкритого конфлікту між НАТО і російськими силами.

Близько 74% американців, включаючи значну більшість республіканців і демократів, заявили, що Сполучені Штати та їхні союзники по НАТО повинні ввести в Україні зону, заборонену для польотів, показало опитування.

Так само двопартійні 80% американців заявили, що Сполучені Штати повинні припинити купувати російську нафту. У п’ятницю Білий дім заявив, що зважує можливість скоротити американський імпорт російської нафти, хоча він діє обережно, стурбований стрибком цін на бензин, який посилить високу інфляцію.

Близько 77% респондентів заявили, що США мають конфіскувати активи російських олігархів, пов’язаних з президентом Росії Володимиром Путіним.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар