Актори з Полтави, Києва та Харкова презентують дитячу аудіоказку

1 червня у фоє ОЦЕВУМу для дітей організовують виставку-продаж дитячих виробів та літератури, а також презентують аудіоказку Всеволода Нестайка «Олексій, Веселесик та Жарт-птиця».

poltavska-khvilia_xcwi/mME74R9ng.jpeg

До створення аудіоказки долучилися працівники ОЦЕВУМу, актори Полтавського театру імені Гоголя та артисти з Києва та Харкова. Режисером виступив заслужений артист України та актор театру імені Гоголя Богдан Чернявський:

«Зібралися усі разом і вирішили записати казку. ЇЇ обрали десь за два дні. У вільний від роботи час ходимо у студію в ОЦЕВУМі і записуємо казку. Зараз її допрацьовує звукорежисер. Сподіваємося, що встигнемо».

Казка складається з трьох частин. Загальна її тривалість — близько 50 хвилин. Тому організатори заходу вирішили зіграти одну зі сцен, проведуть інтерактивні ігри і розіграють книгу серед дітей.

«Мені здається, що людям сподобається, бо ми підійшли професійно. Це не просто один актор начитує, а група акторів. Це не просто аудіоказка, а радіовистава», — каже Чернявський.

За словами завідувачки відділу організаційно-масової роботи ОЦЕВУМу Юлії Зірки, окрім презентації аудіоказки полтавці зможуть придбати дитячі вироби, літературу. Усі кошти передадуть на підтримку проєкту для дітей «Арт-Галактика».


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар