Апеляція у справі «Кривавої арки»: адвокат обвинуваченого не з'явився на суд

Апеляційний суд переніс засідання у справі «Кривавої арки» через хворого адвоката Кременчуцького охоронця. Останнього обвинувачують у нанесенні умисних тяжких тілесних ушкоджень.

15 листопада в Полтавському апеляційному суді відбулося перше засідання у справі «Кривавої арки». На засідання з’явились потерпілі Дмитро Юденко та Олекса Коба.

poltavska-khvilia_xcwi/d-iYcBc7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/comL5B57R.jpeg

Нагадаємо, що у 2017 році Юденко та Коба отримали кілька ножових поранень під час акції проти забудови арки «Газетний ряд». Тілесні ушкодження нанесли двоє охоронців Кременчуцької фірми «Скорпіон-2016» Анатолій Прядко та Євген Усенко. Цьогоріч, у травні, Прядка виправдали, а Усенко отримав 5 років в’язниці.

Також на суд з’явилися обвинувачені Усенко та Прядко. Однак адвокат останнього на засідання не з’явився. Під час засідання суддя повідомила, що захисник Прядка — Максим Дашко захворів. Прядко наполягав на перенесенні засідання, адже наразі це його єдиний адвокат.

Потерпілі Юденко та Коба наполягали на продовженні судового засідання, бо адвокат Дашко ігнорує судові засідання.

«На нашу думку, сьогодні мали закрити цю справу і посадити нападників по 10-ці років. Наші люди поїхали до Кременчука і кажуть, що їхній адвокат був на роботі. Вони у перший інстанції постійно переносили, шукали якісь причини. Я думаю, що цю справу можна було вирішити у перші пів року», — сказав Коба.

У результаті суддя ухвалила рішення перенести судове засідання на грудень-січень.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар