Вирок у справі «Кривавої арки»: Прядка виправдали, Усенку — 5 років

Обвинувачуваного Анатолія Прядка виправдали, Євгенію Усенку призначили позбавлення волі на термін 5 років. Про це стало відомо 20 травня із судового засідання в Октябрському районному суді Полтави.

Суддя Анатолій Савченко виніс вирок охоронцям Кременчуцької фірми «Скорпіон-2016», які за попереднім звинуваченням у 2017 році в Полтаві завдали декілька ножових поранень. Потерпілими стали полтавці Олександр Коба та Дмитро Юденко.

За словами судді, Усенко визнав визнавав винуватість частково. Щодо Прядка, то, проаналізувавши відео та фото матеріали, суд не знайшов підтверджень, що завдавав ножових поранень. 12 травня обвинувачуваним надали останнє слово. Раніше останнє слово переносили кілька разів через стан здоров’я обвинувачуваних.

Примітка: суд не зобов'язав узяти Усенка під варту в залі суду, а отже, попри обвинувальний вирок, Усенко до рішення апеляційного суду залишатиметься на свободі.

Нагадаємо, що 5 квітня на вул. Соборності, 27 біля арки в будинку кременчуцькі охоронці завдали удари ножем Олександру Кобі та Дмитру Юденку.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар