Без сертифіката не впустять: Уряд посилює карантин у жовтій зоні

Відтепер для роботи установ і закладів у жовтій зоні також будуть вимагати від працівників та клієнтів COVID-сертифікат, негативний ПЛР-тест, або довідку про одужання.

poltavska-khvilia_xcwi/AuQQQKt7g.jpeg
Віктор Ляшко фото з мережі

Кабінет міністрів робить жорсткішими обмеження у жовтій зоні епідемічної небезпеки, вимагаючи від працівників та клієнтів установ і закладів для продовження функціонування сертифікат про вакцинацію або свіжий негативний ПЛР-тест, або ж довідку про одужання. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко 24 листопада на засіданні Кабінету міністрів.

«Зміни стосуються правил у жовтому рівні епідемічної небезпеки. Якщо раніше бізнес міг обирати моделі діяльності в цій зоні, не перевіряти документи про вакцинацію або негативний тест, але працювати відповідно до певних обмежень по площі, або перевіряти документи та працювати без обмежень відповідного рівня, то нові правила не передбачають такої опціональності. У жовтому рівні епідемічної небезпеки громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани тощо можуть працювати за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання. Це ж правило стосується і прийому відвідувачів: останні повинні бути вакциновані принаймні однією дозою або мати сертифікат про одужання чи негативний тест», — заявив міністр охорони здоров'я.
засідання Уряду 24.11.2021

Також змінено термін дії жовтого сертифіката про проходження одного щеплення: він буде становити 30 днів, тоді як раніше він був чинним 120 днів.

Нагадаємо, що 24 листопада на Полтавщині одужало більше людей ніж захворіло.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • в
    вася
    24 лист.
    Пошли в жопу
    Відповісти