Біля Полтави у житлових кооперативах четвертий день відсутнє світло: сталася аварія на електромережі

З 1 січня у мікрорайоні Вороніна та у частині Патлаївки зникло електропостачання через аварію на електромережі «Полтававодоканалу».

UPD 18:10. Пані секретар Полтавської міськради Катерина Ямщикова повідомила, що електропостачання для мешканців садівничих кооперативів у Вороніна відновили.

За словами голови кооперативу «Урожай» Романа Хоменка, світло відсутнє в усьому садівничому масиві, до якого входять 92 кооперативи. У «Полтававодоканалі» роз'яснили місцевим мешканцям, що аварія сталася на лініях, які пролягають до садівничих товариств.

«Наразі триває ремонт. "Полтаваобленерго" допомагає у відновленні. Хтось утеплюється, у когось є котли на дровах. На електриці працює все: насоси, теплоносії в системі опалення. Обіцяють завершити роботи до сьогоднішнього вечора», — розповів Хоменко.

За словами жительки одного з кооперативів, по всій території проживає понад тисяча сімей. Утім, ця кількість може бути більшою, адже наразі проживає багато переселенців.

(Відео — Ольга Стенько)
poltavska-khvilia_xcwi/03Z-e5FSR.jpeg
(Фото— Ольга Стенько)
poltavska-khvilia_xcwi/iCZ-65KSg.jpeg
(Фото— Ольга Стенько)
poltavska-khvilia_xcwi/NCZ-65KSg.jpeg
(Фото— Ольга Стенько)
poltavska-khvilia_xcwi/OjZ-ecFIg.jpeg
(Фото— Ольга Стенько)
poltavska-khvilia_xcwi/2CZaecKIg.jpeg
(Фото— Ольга Стенько)

Пані секретар Полтавської міськради Катерина Ямщикова під час міськвиконкому сказала, що через погіршення погодніх умов та відсутність світла протягом кількох днів для мешканців кооперативів розгорнули «Пункт Незламності»:

«Станом на зараз всі служби працюють у посиленому режимі і кажуть, що максимум дві доби необхідно для ліквідації наслідків».

У «Полтававодоканалі» прокоментували, що комунальники усувають аварію цілодобово. Відомо, що пошкоджені два кабелі основного та резервного живлення, які проходять на глибині трьох метрів на перехресті вул. Гулака Артемовського і частково на вул. Шведській.

Наразі на місці працюють 10 одиниць техніки та 30 спеціалістів. Для ремонту аварійної ділянки робітники замінять 80 метрів кабелю, щоб включити світло для мешканців Вороніна.

poltavska-khvilia_xcwi/KlkJe5KSg.jpeg
(Фото — «Полтававодоканал»)
poltavska-khvilia_xcwi/puz1ecKIg.jpeg
(Фото — «Полтававодоканал»)
poltavska-khvilia_xcwi/ilkJ65KSg.jpeg
(Фото — «Полтававодоканал»)
poltavska-khvilia_xcwi/yUz165FIg.jpeg
(Фото — «Полтававодоканал»)

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар