На ремонт і утримання електромереж та світлофорів у Полтаві потрібно близько 76 млн грн

Близько 75 млн 976 тис. грн необхідно громаді на демонтаж, ремонт чи заміну старих світильників, опор електромереж та світлофорних об'єктів, а також їхнє утримання.

poltavska-khvilia_xcwi/8IeUjDySg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це стало відомо з Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою в Полтавській громаді.

Комплексна програма «Світло» з модернізації, ремонту й утримання електромереж та засобів регулювання дорожнього руху передбачає покращення якості освітлення міста. Згідно з програмою, близько 45% опор, повітряних і кабельних ліній міста потребують заміни, бо вже відпрацювали свій ресурс.

За програмою у місті хочуть замінити вуличні світильники на світильники з енергоощадними LED-технологіями, улаштувати мережі зовнішнього освітлення міста, замінити аварійні залізобетонні опори, перевести шафи управління зовнішнім освітленням на нічний та вечірній режими, замінити аварійні контролери управління світлофорами тощо. Фінансування на ці заходи й роботи планують залучати з коштів місцевого бюджету та інвестицій.

Згідно з додатками до програми, заміна поточний ремонт і утримання електромереж зовнішнього освітлення, тобто заміна світильників, ремонт і фарбування опор, заміна кабельних ліній коштуватимуть близько 46 млн 976 тис. грн. Сюди ж включили монтаж та обслуговування святкової ілюмінації та погашення судових рішень.

Ще 5 млн 470 тис. грн передбачають на демонтаж кількох світлофорів, технічне обслуговування світлофорів, виготовлення, монтаж і ревізію кабельних коробок, заміну опор тощо, а 23 млн 530 тис. грн — на використання електроенергії.

Нагадаємо, що Полтава безкоштовно отримала нові вуличні ліхтарі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар