«Час перейти до тотального опору»: Рєзніков закликає нищити тилові колони росіян

Міністр оборони України Олексій Резніков закликає усіх українців, які перебувають на тимчасово зайнятих ворогом територіях, позбавити окупантів тилової підтримки.

poltavska-khvilia_xcwi/9grIuNY7g.jpeg

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Рєзніков.

Як вважає міністр, Росія визнала втрати завдяки героїзму українських захисників і захисниць. А також завдяки бійцям інформаційного фронту, які прорвали інформаційну блокаду.

За словами Резнікова, ворог вже втратив ініціативу, тому треба посилити на нього тиск і перейти до тотального опору.

«Наша армія успішно зустрічає лобові атаки російських окупантів. Наші спеціальні підрозділи – ССО, спецназ СБУ і Головного управління розвідки – ефективно нищать російські війська на марші. Звертаюся до громадян, які перебувають на тимчасово зайнятих ворогом територіях. З вашою допомогою наша армія швидше здолає і вижене окупантів», – пише Резніков.

Міністр закликав позбавити російські війська тилової підтримки й не чіпати танки ("тільки якщо дуже хочеться"). За його словами, краще знищувати тилові колони. Вони йдуть за колонами з бронетехнікою.

«Якщо ворог залишиться без палива, боєкомплекту, їжі, інженерної та ремонтної підтримки, він стане безпорадним», – пише Резніков.

Окрім цього, міністр звернувся до мисливців, єгерів і лісників. Так як ті знають « кожну стежку і кожен ярок у вашому краю», настав їх час.

poltavska-khvilia_xcwi/6AkFuHL7R.jpeg

Нагадаємо, у бою за Охтирку загинув військовий з Полтавщини.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар