Російська сенаторка Нарусова оприлюднила жахливі втрати армії РФ

Російська сенаторка Людмила Нарусова визнала величезні втрати армії РФ в Україні. До того ж вона заявила, що більшість строковиків змусили підписати контракти, а подекуди й підписували їх замість них.

poltavska-khvilia_xcwi/9P4TLpLng.jpeg

Про загибель окупантів вона заявила під час засідання Ради Федерації РФ.

Мовою оригіналу:

«Вчера из зоны боевых действий были выведены срочники, которых заставляли подписать контракт или за них подписывали. Но только в итоге из роты сто человек живых осталось четверо», — заявила вона. Депутатка також вказала, що вже піднімала питання щодо законності відправлення солдатів-срочників на війну, зверталася у воєнне відомство, яке відмовилося підтверджувати чи спростовувати інформацію.

До слова, вона зауважила, що через такі дії її звинувачували у наданні недостовірних даних.

Її питання члени Радфеду слухали, усміхаючись.

poltavska-khvilia_xcwi/iMe0PtYng.png
Скрін з трансляції

До слова, три дні тому Нарусова в ефірі каналу Дождь, мовлення якого в РФ заборонили, обурилася діями російського уряду. Про це передає The Insider.

Сенаторка наголосила, мовляв, навіть далека від військової професії людина розуміє, що за стільки діб напружених боїв не може не бути жертв. Щоправда, вона теж не називала війною намагання російської армії окупувати Україну.

До слова, Нарусува — мати опозиційної журналістки Ксенії Собчак, Телеканал «Дождь», на якому вона працювала днями оголосили іноземним інфоагентом та заборонили у росії.

Нагадаємо, окупанти потрапили в полон на Полтавщині.

А ми нагадуємо, що ведемо онлайн-трансляцію всієї хронології подій російської агресії проти України:

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар