Через «дистанційку» рівень якості освіти впав на 8%

У середніх школах України знизився рівень якості освіти через дистанційне навчання. Однак, це не критично.

Про це розповів в інтерв’ю виданню «РБК-Україна» Міністр охорони здоров’я України Сергій Шкарлет.

«Дистанційна освіта ніколи не замінить повноформатного очного спілкування. Але це можливість не зупиняти освітній процес під час, наприклад, червоних зон карантину, коли відвідування навчальних закладів заборонено. В цілому ми приблизно на 8% відсотків оцінюємо падіння якості, але це насправді не критично. Ми розуміли, що якість освіти в будь-якому випадку буде падати. Від чого це залежить? Є трикутник – учень, вчитель і сім’я. Перш за все від первинних навичок і того, що заклала сім’я дитині, в принципі, первинно буде залежати весь процес навчання. Якщо батькам не байдуже, в будь-якому випадку навіть в дистанційній освіті втрата якості не критична», – зазначив Сергій Шкарлет.

Загалом рівень впав на 8%. Проте у порівнянні з моніторингом навчання у грудні минулого року, якість дистанційного навчання покращилась на 15%.

«Сьогодні мінімум раз на два місяці Державна служба якості освіти робить моніторинги щодо якості та наявності залишкових знань після вивчення тієї чи іншої частини освітньої програми. У порівнянні з грудневим моніторингом якість і рівень дистанційної освіти на 10-15% покращилася і зараз становить 70-75%», – повідомив Міністр освіти і науки.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар