Як пройшло ЗНО на Полтавщині

Більше всього абітурієнти складали ЗНО з української та англійської мов, математики і фізики.

З 21 травня по 15 червня у Полтавській області пройшла основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування проходило на 71 пункті у 8 округах області (Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Гадяч, Карлівка,  Кобеляки, Пирятин).

Чітка взаємодія Департаменту освіти і науки з представниками органів охорони здоров’я, підрозділів національної поліції, поліції охорони, педагогічної громадськості забезпечила спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти організоване проведення ЗНО в Полтавській області. Усього відбулося 31879 тестувань.

Процедуру забезпечували близько 3 тисяч педагогічних та науково-педагогічних працівників. Явка учасників перевищила середній показник по Україні і становила в середньому 75 відсотків. Найвищою була явка на українську мову і літературу (89,74%), англійську мову (88,2%), математику (86,39%), фізику (78,44%), найменше учасників виконували завдання з математики рівня стандарту, щоб отримати результат лише державної підсумкової атестації, – 9,73% від загальної кількості зареєстрованих, решта скористалися правом звільнення від ДПА відповідно до Закону України.

За весь період 7 учасників завчасно завершили виконання сертифікаційної роботи через порушення процедури проведення ЗНО — наявність при собі на робочому місці мобільного телефону, навушників.

На всіх пунктах тестування відбулося з дотриманням нормативних документів, вимог щодо створення безпечного середовища, правил соціального дистанціювання відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України.

Фактів недопуску до пунктів тестування через підвищену температуру не зафіксовано. Позаштатні ситуації на пунктах тестування відсутні.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар