Освітяни, залучені до проведення ЗНО, можуть вакцинуватися обома дозами CoronaVac

Прцівники освіти, задіяні на пунктах тестування зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році, за власним бажанням можуть імунізуватись вакциною CoronaVac проти COVID-19.

Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України.

“Проведення зовнішнього незалежного оцінювання з дотриманням заходів безпеки є важливим та необхідним етапом для початку вступної кампанії 2021 року. Дякую своїм колегам з Міністерства охорони здоров’я за те, що підтримали позицію щодо першочергової вакцинації освітян та працівників, які залучені до проведення ЗНО. Хочу наголосити, що вакцинування відбуватиметься добровільно. Наше основне завдання – організація безпечних умов для проходження тестування”, – повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Освітян вакцинуватимуть організованими мобільними бригадами з імунізації. За координацію процесів, формування списків охочих вакцинуватись та планування графіку виїздів мобільних бригад відповідають регіональні координатори з вакцинації.

Працівники освіти, які хочуть провакцинуватися і задіяні у ЗНО, мають звертатися до структурних підрозділів з питань освіти обласних державних адміністрацій. Вони, у свою чергу, узагальнять списки та передадуть їх регіональним координаторам з вакцинації, для подальшого детального планування.

“Ковід ковідом, але життя триває. Нам треба проводити ЗНО, щоб наші діти закінчували школи, поступали до університетів, реалізовували свої мрії. Тому проведення ЗНО є дуже важливим процесом. Відповідно, наш обов’язок – захистити тих, хто залучений до проведення оцінювання, тому закликаємо освітян вакцинуватися і бути в безпеці”, – зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Через 28 днів після щеплення першою дозою працівників сфери освіти, які матимуть бажання щеплюватися, вакцинують другою дозою з тієї ж партії вакцин CoronaVac. Тобто, за кожною особою, щепленою першою дозою, буде зарезервована друга із цієї ж партії.

Нагадаємо, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня й триватиме до 15 червня.

Ще з рубрики: "Обратите внимание"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар