Через що на дорогах Полтавщини найчастіше стаються ДТП

Протягом квітня патрульні Полтавщини склали понад 40 адмінматеріалів щодо порушення утримання доріг в області. Яка відповідальність чекає на утримувачів автошляхів та що найчастіше стає причинами аварій на дорогах регіону правоохоронці розповіли під час брифінгу з журналістами, який відбувся 23 травня.

poltavska-khvilia_xcwi/Paye9fPIg.jpeg
Зліва направо: Богдан Мелешко, Богдан Дячук, Ігор Цигрик. Фото: «Полтавська хвиля»

Стан доріг області

За словами начальника відділу безпеки дорожнього руху УПП в Полтавській області Ігоря Цигрика, у квітні поліціянти оглядали дороги регіону та залізничні переїзди. Під час огляду патрульні виявили 42 порушення утримання доріг та залізничних переїздів. Відповідні адмінматеріали правоохоронці склали на балансоутримувачів цих доріг.

Правоохоронці зауважують, що здебільшого утримувачі автошляхів усувають поодинокі недоліки на дорогах, однак, якщо це повністю аварійна ділянка автошляху, то вони посилаються на нестачу коштів на такі роботи.

Причини аварій на дорогах Полтавщини

Заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП Полтавщини Богдан Мелешко зауважив, що основними причинами аварій, які стаються на території області, є:

  • перевищення безпечної швидкості руху;
  • порушення правил маневрування;
  • порушення правил переїзду перехресть;
  • керування транспортними засобами у стані сп'яніння.

З січня до квітня 2024 року правоохоронці Полтавщини зафіксували 242 аварії з травмованими. За словами заступника начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції на Полтавщині та капітана поліції Богдана Дячука, у регіоні також зросла кількість аварій, у яких постраждали діти.

Для того, аби зменшити кількість ДТП на автошляхах регіону та мати можливість моніторити дії всіх учасників дорожнього руху, в області встановлюють спеціальні камери.

«Для зниження аварійності на території нашої області встановлено 16 камер відеофіксації порушень правил дорожнього руху, зокрема сім встановлено у Полтаві, шість – у Кременчуці, три – на дорозі Київ-Харків-Довжанський та Полтава-Олександрія», – додав Ігор Цигрик.

Нагадаємо, що у Полтаві перевірять тендер на прибирання вулиць за майже 5 млн грн.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар