У Полтаві перевірять тендер на прибирання вулиць за майже 5 млн грн

Правоохоронці перевіряють закупівлю комунального підприємства 1628. Йдеться про прибирання та підмітання вулиць.

poltavska-khvilia_xcwi/oydJufPSg.jpeg
Фото: Полтавська хвиля

Про це повідомили в Полтавській ОВА.

Комунальне підприємство уклало договір з ТОВ «Трансдорком», яке стало єдиним товариством, що взяло участь у торгах. Переможець тендеру отримає майже 4 млн 681 тис. грн за прибирання доріг і зупинок міста. Кошти планують витратити та очищення доріг, вивезення сміття, миття зупинок громадського транспорту та очищення їх від графіті.

Фахівці Бюро економічної безпеки, аудитори та податківці проаналізують закупівлю, оскільки ціни на перелічені послуги можуть бути завищеними.

Нагадаємо, що «Трансдорком» належить Олексію Харченку. У 2012 році, коли Олександр Мамай перебував на посаді міського голови Полтави, Харченко очолював комунальне підприємство «Декоративні культури». Також у 2015 році Харченко балотувався до міськради від партії «Совість України».

Нагадаємо, що Управління ЖКГ також витратить 829 тис. грн на поточний ремонт зупинок. Роботи виконуватиме фірма Олексія Харченка.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • M
    MrsFox
    23 трав.
    Каждый божий день новость о том, как Полтава потратила миллионы на что-то. А результата мы вообще никакого не видим! Ау, начальники из Киева, вы где вообще??? Сколько можно игнорировать гениальные схемы по отмыванию бюджетных денег полтавских властей? Или высшее руководство тоже во всем этом участвует?
    Відповісти