Чи потрібно тестувати дітей на коронавірус перед літнім табором?

З червня стартує сезон літніх таборів відпочинку для дітей. Тому на апаратній нараді у Полтавській ОДА обговорили, чи потрібно тестувати дітей на наявність вірусу COVID-19 для їх допущення у табір.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зауважив, що у Кременчуці перша оздоровча зміна уже стартує 1 червня. У батьків та керівників закладів виникають питання щодо необхідності тестувати дітей, які будуть оздоровлюватися.

Як зауважив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, спеціально тестувати дітей COVID-19 не потрібно.

«Якщо дитина планує відпочивати, то за три дні до початку зміни видається довідка про епідоточення. Потрібно, щоб перед сімейними лікарями стояло чітке завдання щодо видачі цих довідок: якщо є певні сумніви, необхідно ретельно розібратися, щоб інфікована дитина не потрапила до табору та не інфікувала інших», – зазначив він.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін додав: якщо буде ситуація з захворюванням на коронавірусну інфекцію в оздоровчому таборі, то табір наступні зміни приймати не буде.

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар