Дантистку, яка била дітей під час прийому, звільнили від покарання

Суд звільнив від покарання стоматологиню з Рівного Інну Кравчук, яка била своїх маленьких пацієнтів під час прийому. Справу закрили, оскільки спливли строки давності.

poltavska-khvilia_xcwi/Si9P8qPVR.jpeg

Відомо, що горе-лікарка завдавала дітям фізичний біль, викликала у них страх і психологічні страждання. Під час прийому вона просила батьків чекати в коридорі, мовляв, дітям так буде спокійніше.

Якби суд визнав дантистку винною, покарання передбачало б штраф до 850 гривень, або ж громадські роботи до 200 годин. Однак про все по черзі.

Ця історія почалася у лютому 2021 року, коли Офіс генерального прокурора повідомив Інні Кравчук про підозру. За допомогою камер спостереження, встановлених у її кабінеті, слідство встановило щонайменше три випадки насильства над малолітніми пацієнтами. Відомо також, що жінка нанесла дитині синці на шию та плечі.

Відео з камер спостереження

Після шквалу обурення у соціальних мережах, ще двоє постраждалих звернулися до поліції. Адже батьки не знали, а інколи й не вірили своїм дітям, які жалілись на лікарку.

Інні Кравчук повідомили про підозру за фактом нанесення умисних легких тілесних ушкоджень і побоїв малолітнім пацієнтам.

poltavska-khvilia_xcwi/Mm4yqXP4g.jpeg
Скриншот з камер спостереження

Через п'ять місяців після суспільного резонансу лікарку позбавили ліцензії на роботу. Міністерство охорони здоров'я позапланово перевірило виконання вимог ліцензії та знайшло підставу для скасування дозволу на стоматологічну діяльність Кравчук.

Коментувати цю справу стоматологиня неодноразово відмовлялась.

На сайті Єдиного державного реєстру судових розслідувань оприлюднили ухвалу від 5 квітня, у якому йдеться про закриття справи.

Із судового рішення стало відомо, що під час розгляду у суді й адвокат, й обвинувачена клопотали про закриття справи у зв'язку із закінченням строків давності кримінальних проступків. Не заперечували проти цього і присутні на суді представники потерпілих.

Прокурор також був не проти, пояснивши, що від моменту вчинення проступків минуло понад два роки. Крім того, потерпілі не заявляли цивільних позовів. У підсумку суд закрив провадження та звільнив лікарку від кримінальної відповідальності.

Раніше ми писали, які можуть бути наслідки несертифікованого наркозу: зниження тиску, зупинка дихання і навіть смерть.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар