Де на Полтавщині святкуватимуть Івана Купала

У ніч з 6 на 7 липня українці відзначають свято Івана Купала. Вірили, що саме у цю ніч людям показується всяка нечисть: русалки, водяні і відьми.

На Полтавщині принагідно до свята організують і проведуть кілька заходів.

Так, у Щербанівській громаді організовують танцювальний вечір від відкритим небом, розпалюватимуть багаття та водитимуть хороводи.

У селі Гоголевому Миргородського району проведуть Купальські ігри. Початок 6 липня о 17:00. Для всіх охочих виступатимуть актори театру імені М. Гоголя, театру ляльок та запрошені гурти.

poltavska-khvilia_xcwi/cRTHPjz7g.webp

6 липня у селі Батьки Опішнянської громади відбудеться гуляння з нагоди Івана Купала. Частуватимуть польовою кашею, дитячі атракціони, феєрверк, дискотека, купальське вогнище

У Зіньківській громаді в програмі – плетіння вінків, розваги та конкурси, дискотека, виставка народних умільців.

poltavska-khvilia_xcwi/wHCHEjz7R.webp

У Котелевській громаді організують підвезення. Усіх охочих стати учасниками святкувань у Котельві автобуси чекатимуть 6 липня о 18.30:

  • с. Деревки – біля сільського будинку культури;
  • с. Любка – біля сільського будинку культури;
  • с. Більськ – біля місцевого магазину «Скіфія»;
  • с. Михайлове – біля сільського клубу;
  • с. Сидоряче – о 18.20 від сільського клубу;
  • с. Михайлівка Перша – відправлення автобусу від сільського магазину – о 18.40.

У зворотньому напрямку підвіз здійснюватиметься 6 липня о 22.30 від площі поблизу місцевого сектору поліцейської діяльності (смт Котельва, вул. Берегова, 18-А).

У Карлівській громаді організовують святково-театралізоване дійство на березі річки Орчик.

У Нехворощанській громаді святкуватимуть Івана Купала на центральному пляжі у селі Нехвороща. У програмі: купальська фотозона (запрошують приходити у вишиванках і робити фото на згадку чи для соцмереж); театралізоване купальське дійство у яскравих костюмах, підготовлене учасниками художньої самодіяльності; традиційне купальське вогнище.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар