Де у Полтаві безоплатно обстежитись за допомогою КТ та МРТ

Жителі Полтавщини можуть безоплатно обстежитись за допомогою КТ та МРТ. Послуга доступна також для пацієнтів військового госпіталю та переселенців.

poltavska-khvilia_xcwi/O2zmk1_IR.png
Відділення 2-ї міської лікарні Фото: Світлана Фільчак

Про це повідомили на сторінці Ветеранського центру. Ми поспілкувалися з Юлією Касіч, медичною директоркою 2 міської лікарні, щоб дізнатися більше.

Безоплатне обстеження за допомогою апаратів КТ та МРТ доступне за програмою «Сучасна діагностика». Мета програми — зробити такі обстеження доступнішими.

«Сімейний лікар видає електронне направлення до вузькопрофільного лікаря (невропатолога, кардіолога, травматолога, хірурга). За потреби лікар на прийомі телефонує в "Медіон" і записує пацієнта на певний час і дату та видає направлення на безкоштовне обстеження», — розповіла Юлія Касіч.

Якщо пацієнт лікується у військовому госпіталі, процедура інша: працівники госпіталю звертаються за направленням до лікарні. Якщо людина лікується в стаціонарі, лікар скеровує пацієнта до потрібного спеціаліста.

Медична директорка 2 міської лікарні також розповіла, що у закладі працює апарат Комп'ютерної томографії. Тож обстежитись можна не виходячи з лікарні, для цього лікар має виписати пацієнту електронне направлення.

poltavska-khvilia_xcwi/XNlpWJlIg.png
«На обстеження на МРТ наразі чекати доведеться до 10 днів. Якщо пацієнт потребує невідкладного обстеження, воно відбудеться цього ж, або наступного дня. Так само і з КТ, якщо випадок терміновий, обстеження пройти можна найближчим часом. Якщо обстеження планове, очікувати доведеться до 5 днів» — додала Юлія.

Нагадаємо, Як у Полтаві розв'язують конфлікти з ветеранами за принципом «рівний-рівному»

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар