Як у Полтаві розв'язують конфлікти з ветеранами за принципом «рівний-рівному»

Щоб розв’язувати конфлікти, в яких залучені військові або ветерани, у Полтаві стартував пілотний проєкт за принципом «рівний-рівному».Чергові групи працюють у вихідні та на свята.

poltavska-khvilia_xcwi/x9GShHUIg.jpeg

Про це повідомили на сторінці Ветеранського центру.

Проєкт створив Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи міськради спільно з громадським формуванням «Легіон IV».

«Бувають випадки, коли ветеран має заборонені предмети або загостене відчуття справедливості. Тому можуть виникати конфлікти з поліціянтами, які прибули на виклик. Коли приїжа побратим, який служив і демобілізований, діалог значно кращий і всі розуміють один одного», — розповів Олександр Сороковий, керівник оборонного департаменту Полтави.

«Конфлікт-менеджмент у ветеранській спільноті» діє у співпраці з патрульною поліцією. За потреби, патрульні викликатимуть чергову групу, в якій є ветеран, або учасник бойових дій.

«Ми працюємо на перспективу і після нашої перемоги, такі конфлікти, нажаль, будуть. Ми будемо згладжувати їх в такий спосіб. Поки що все спокійно, але в будь-який момент хлопці готові виїжджати на такі конфліктні ситуації, готові допомагати і підтримувати», — додав Олександр Сороковий.

Нагадаємо, які послуги надаватиме Ветеран центр у Полтаві.

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар