Депутат Дикань заперечив свою причетність до фірми, яка обслуговує ліфти у Полтаві

Депутат Полтавської міської ради Євген Дикань від «За Майбутнє» заперечив причетність до фірми «Венделбуд», яка наразі обслуговує ліфти у багатоповерхівках міста.

poltavska-khvilia_xcwi/txh2G-1IR.jpeg
Євген Дикань

Раніше власник фірми «Будкомплект» Олександр Олепір заявив, що депутат Євген Дикань дотичний до фірми «Венделбуд». На його заяву відреагував Євген Дикань, який сказав, що ані він, ані інші депутати від «За Майбутнє» не мають жодного стосунку до сфери ЖКГ, а також до підрядної компанії «Венделбуд».

Наводимо пряму мову депутата Полтавської міської ради Євгена Диканя:

«Депутати "За Майбутнє" та фракція "За Майбутнє" не мають стосунку до ЖКГ. Ніякого стосунку до компанії не маємо. Як депутати ми контролюємо роботу ЖКГ та просимо, щоб ліфти запрацювали якомога скоріше. Я учора говорив телефоном (з Олександром Олепіром, – ред.) і він мені казав, що такого не говорив, що це придумали журналісти.
Ми нічого не блокували (йдеться про слова Олепіра щодо блокування підприємства, — ред.). Один раз туди поїхали, коли відключили всі ліфти. Поїхали, щоб підтримати депутатів від "Слуг Народу", що також поїхали, аби включити ліфти.
Ми ніякого стосунку до ліфтів не маємо. Також звертаємося до ЖКГ, просимо включити ліфти, бо живуть (у багатоповерхівках, – ред.) багато військових, пенсіонерів, людей з інвалідністю».

Нагадаємо, що Полтавська міська рада розірвала договір із «Будкомплектом» та залучила нову організацію для обслуговування ліфтів у місті.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар