Депутат від Полтавщини: Уряд має забезпечити «ковідні» лікарні аварійними електрогенераторами

Актуально

Депутатська група «Довіра» звернулася до Кабінету Міністрів з вимогою перевірити наявність аварійних електрогенераторів у лікарнях, які обслуговують пацієнтів з COVID-19, та профінансувати їх закупівлю там, де вони відсутні.

Про це під час погоджувальної ради парламенту заявив народний депутат від Полтавщини, голова депутатської групи «Довіра» Олег Кулініч.

«Зараз, коли пандемія б’є всі рекорди, електроенергія життєво важлива в наших лікарнях, переповнених важкохворими. В кінці жовтня Держенергонагляд заявив про проведення перевірки технічного стану резервних джерел живлення у лікарнях. Результати катастрофічні — у багатьох лікарнях автономних джерел живлення просто немає або вони в неробочому стані», — констатував Олег Кулініч.

З його слів, Кабінет Міністрів повинен завершити повну перевірку медичних закладів щодо їх забезпечення автономними джерелами живлення.

«Треба забезпечити громади відповідним ресурсом, і встановити їх там, де вони відсутні. Від цього залежать життя людей», - переконаний голова депутатської групи “Довіра”.

Також Кулініч озвучив вимогу переглянути тариф на електроопалення для населення та встановити для споживачів відповідні пільги.

«Багато споживачів встановили електрокотли з метою економії коштів. З січня 2021 року уряд скасував усі пільги на електроенергію, запровадивши єдиний тариф 1,68 грн за кВт-год. По факту вартість на електроопалення зросла більш ніж на 50%! Неодноразово задавав це питання міністру енергетики — відповіді нуль. Хоча справедливо було б переглянути тариф та встановити для споживачів відповідні пільги», — вважає депутат.
Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар