Депутати скликають позачергову сесію, аби розглянути питання аеропорту «Полтава»

Депутати планують скликати позачергову сесію, щоби розглянути земельне питання аеропорту «Полтава».

23 листопада, після закриття сесії міськради, депутат з фракції «Слуга Народу» Юрій Бражник повідомив про збір підписів для скликання позачергової сесії. Засідання хочуть скликати, аби розглянути питання щодо аеропорту «Полтава». Для цього необхідно зібрати 14 підписів.

«У нас немає іншого шляху. Тому будемо ініціювати скликання позачергової сесії. Будемо звертатися до депутатів. Це соціально-важливе питання будівництва і реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту», — сказав Бражник.

Деякі депутати готові поставити підпис для скликання позачергової сесії. Зокрема, депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Юлія Городчаніна пропонує розглянути не тільки питання аеропорту, а й питання виключення старост із виконавчого комітету:

«Попередньо я готова підтримати цю ініціативу, але пропонуватиму в цей порядок денний включити інші питання, наприклад, по виключенню старост із виконкому, яке теж не було включене міським головою. Тому якщо ініціювати сесію, то треба передбачити включення всіх питань, які до цього не потрапили на розгляд сесії».

Також ініціативу підтримав депутат Юліан Матвійчук з фракції «Свобода»:

«Щодо питання аеропорту, то ми “за”. Ми були проти того, щоб “шкурні” питання протягувалися. Аеропорт потрібен Полтаві».

Чи підтримувати ініціативу «СН», фракція «Рідне місто» вирішить згодом. Про це прокоментував депутат Едуард Волков:

«У нас демократична політична сила і такі рішення ухвалюємо фракцією. Поки що ми не збиралися щодо цього. Обговоримо, ухвалимо рішення».

Нагадаємо, що 23 листопада Мамай закрив друге засідання 9 сесії міськради. На засідання не з’явилися депутати від фракцій «Слуги народу», «Рідного міста», «Свободи» та частина від «ОПЗЖ».

На засідання сесії винесли одне питання щодо земельних ділянок. Однак у проєкт запакували питання затвердження ділянки для аеропорту та передачі в оренду землі на вул. Раїси Кириченко. Взяти в оренду землю планує ТОВ «Верія ЛТД». Власницею цієї компанії є Катерина Фелоненко — теща міського голови Олександра Мамая.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар