Депутатка облради: Полтавщина – єдина область, де вимагають оплачувати «оренду» електроопор

Депутатка Полтавської обласної ради від «Батьківщини», голова постійної комісії з питань бюджету та управління майном Лариса Босенко стверджує, що Полтавська область єдина в Україні, де зараз піднімається питання щодо оплати за електроопори.

«Ситуація із вимогою платити за стовпи склалась лише на Полтавщині, в Україні такого немає. Це прецедент. У мене є 16 звернень від громад Полтавщини, від яких обленерго хоче сплати за електроопори», - зазначила депутатка в облраді, підкресливши, що така ситуація склалася через тиск компанії «Полтаваобленерго» на громади.

Босенко також додала, що такий «тариф» нічим не врегульований і не обґрунтований.

«То він був 18, то 15, то зменшився до 5, а потім до 3 гривень. Законних підстав для таких дій з боку обленерго немає», - переконана вона.

Лариса Босенко також додала, що фракція «За Майбутнє» блокує розгляд цього питання в облраді.

«У багатьох громад нині від’ємний бюджет, їм немає чим платити зарплатню, не кажучи вже про якісь нові надумані витрати, і селищні, сільські ради мають знайти гроші ще й на це. Тому ми звернемось до «Полтаваобленерго», аби на період урегулювання ситуації в законній площині монополіст припинив тиск на громади Полтавщини!», - запевнила депутатка від «Батьківщини».

Нагадаємо, що «Полтаваобленерго», за даними ЗМІ, належить олігархам Ігорю Коломойському та Костянтину Григоришину.

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар