Для дітей переселенців у Полтаві влаштують безкоштовні мистецькі навчання

Полтавський арт-центр Zelo та ГО «Пектораль» запрошує дітей ВПО на безкоштовні заняття з малювання та естетичного виховання.

poltavska-khvilia_xcwi/MzFO_0Eng.jpeg

Взяти участь у навчанні та цікавих мистецьких заходах у Полтаві пропонують дітям від 7 до 14 років. Про це повідомляється на Facebook-сторінці заходу.

З 21 березня у Полтаві планують розпочати безкоштовні мистецькі класи для дітей, які з батьками вимушені були покинути свої домівки та переїхати тимчасово до Полтави.

На сторінці заходу повідомляють, що це не лише заняття з малювання. Діти зможуть опанувати багато цікавих навичок та вмінь. Діти зможуть:

  • дізнатися нове про митців сучасності;
  • дізнатися, що таке арт-ринок, естімейт, лот, ліцитатор, а також: муштабель, лесування, імпасто, а ще: редімейд, пуантилізм, фовізм та багато іншого;
  • брати участь у квестах;
  • будуть вчитися відрізняти мистецтво від імітації, розуміти чому каракулі Сая Твомблі коштують дорожче картин Айвазовського;
  • навчитися використовувати, поєднувати різні матеріали та експериментувати з ними;
  • створити багато чудових творів мистецтва у різних техніках: олівець, пастель, акварель, гуаш, інсталяція, перфоманс;
  • на власні очі побачити успішних діячів мистецтва, їх роботу, творчість, стиль мислення успішної людини з позитивним світоглядом;
  • все це в колі собі подібних у затишній атмосфері онлайн занять чи Арт-центру під класичну музику.
«Це соціальний проєкт Арт-центру ZELO на період воєнного стану тому заняття абсолютно БЕЗКОШТОВНІ для учасників онлайн, або передбачають лише невеликі благодійні внески на створення умов творчої праці (оренда та обслуговування приміщення, комунальні та інші витрати, матеріали) для занять в умовах Арт-центру», — йдеться у повідомленні на сторінці заходу.

Якщо ви бажаєте та маєте змогу, можете підтримати центр благодійним внеском:

UA883052990000026002041205995 (UAН) (ГО "Художників "ПЕКТОРАЛЬ") ЄДРПОУ: 40264262АТ КБ "ПРИВАТБАНК" Картка рахунку 4246001002571507. ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: Благодійний внесок для створення умов творчої праці для дітей внутрішньо-переміщених осіб.

Що потрібно зробити для участі в заняттях:

Після реєстрації за посиланням вище, організатори з вами зв'яжуться та розкажуть про всі деталі.

На час повітряної тривоги діти разом з викладачем та речами переходять до сховища, яке обладнане системою обігріву, чайним куточком та стільцями.

Батьки можуть забрати дітей в будь-який час до чи після закінчення уроку, або після закінчення дії сигналу «Повітряна тривога».

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар