«Я малюю смішного робота»: як у Полтаві відволікають дітей від війни

Полтавський артцентр Zelo та ГО Художників «Пектораль» запрошує дітей на безкоштовні заняття з малювання та естетичного виховання.

У Полтаві дітей з Донеччини, Харкова, Охтирки та інших міст, де тривають бойові дії, безоплатно навчають малюванню, розповідають про різні стилі та техніки та, навіть, намагаються передати манеру написання відомих художників. Про це стало відомо із сюжету ІРТ.

Артцентр розташований у центральній частині міста, тому до нього зручно дістатися з усіх куточків Полтави. Всі заняття проходять під наглядом професійних художників та майстрів своєї справи. Також, на випадок повітряної тривоги, діти разом з викладачем та речами переходять до сховища, яке обладнане системою обігріву, чайним куточком та стільцями.

Заняття проводять двічі на тиждень. Тривають вони півтори години. Розраховані уроки на дітей віком від 7 до 14 років.

Аліна Гончарова — організатор школи естетичного виховання для дітей ВПО, голова ГО Художників «Пектораль» розповідає, що дітям та батькам дуже подобається подібна ініціатива, і що на відвідування уроків вже утворилася черга:

«На сьогодні вже 25 дітей змогли безкоштовно спробувати наші заняття. Дітям дуже подобається. Ще 45 дітей чекають своєї черги на навчання. Уроки проходять за рахунок неприбуткової організації художників, за благодійні внески доброчинців, які хочуть підтримати дітей і допомагають нам і за це ми їм щиро вдячні».

Майстер-класи проводить художник Ярослав Терновський:

«Наші заняття сучасні. Тому ми розглядаємо творчість передових художників. Насамперед незвичайну творчість. І діти часом ніколи не бачили таких цікавих картин, наприклад в стилі кубізму. Також ми говоримо про те, скільки ці картини коштують. Це насправді викликає захоплення: чому ці картини вартісні, чому за них люди торгуються. І ми пробуємо навіть повторювати манеру автора».

По завершенню уроку юних художників пригощають печивом та соком.

Для запису вашої дитини на заняття потрібно виконати наступні умови:

Якщо ви бажаєте та маєте змогу, можете підтримати центр благодійним внеском:

UA883052990000026002041205995 (UAН) (ГО "Художників "ПЕКТОРАЛЬ") ЄДРПОУ: 40264262АТ КБ "ПРИВАТБАНК" Картка рахунку 4246001002571507. ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: Благодійний внесок для створення умов творчої праці для дітей внутрішньо-переміщених осіб.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар