Поліцейські Полтавщини вилучили ще три автомобілі в нетверезих водіїв

Минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили понад 900 транспортних засобів та більше ніж 2 тисячі підозрілих осіб.

poltavska-khvilia_xcwi/0062Ips7R.jpeg

За добу 28 березня поліцейські Полтавщини перевірили 923 автомобілі. У трьох з них за кермом знаходилися нетверезі водії. Про це йдеться на сайті ГУ НП у Полтавській області.

poltavska-khvilia_xcwi/ZjHoItsnR.jpeg

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив:

«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 923 транспортних засоби й 2025 підозрілих осіб, 6 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності».

У трьох водіїв, автівки яких перевірили правоохоронці, виявили ознаки алкогольного сп'яніння. Відповідно до рішення Ради оборони області ці автомобілі можуть передати для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту Батьківщини від ворога.

poltavska-khvilia_xcwi/8yaoIpynR.jpeg

У пресслужбі ГУ НП у Полтавській області вкотре наголошують:

«Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах».

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар