Місто не допомагатиме фінансово «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканалу»

29 березня у Полтаві відбулося засідання міськвиконкому. Серед розглянутих питань, було надання фінансової допомоги КП «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал», які більше, ніж на 90% обслуговують споживачів саме Полтави.

Про це йдеться у трансляції міськвиконкому.

Питання щодо фінансової підтримки КП «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал» підняв заступник голови облради Олексій Чепурко. За його словами КП «Полтаватеплоенерго» потребує 64 млн грн, а «Полтававодоканал» — 24 млн грн. Однак виконком відхилив це прохання.

Про це Олексій Чепурко розповів виданню «Полтавщина»:

«З початку війни платежі населення скоротилися. Наприклад, по теплоенерго цей показник скоротився на 30%. Я вже не згадую про різницю у тарифах. Водоканал зараз має просідання колекторів, традиційно після зими виникло багато аварій. Однак міський голова Олександр Мамай відповів на це, що підприємства не надали необхідних розрахунків, хоча це не так, все що вони просили, підприємства надали. Також міський голова знову згадав про те, теплоенерго сплачує ПДФО у Решетилівську філію, хоча водоканал сплачує до Полтави».

В результаті позиції як міського голови, так і секретаря Андрія Карпова більшість членів виконкому утрималися з цього питання.

Депутат міськради Сергій Каплін, який теж взяв участь у обговорюванні проблеми під час засідання, повідомив, що місто в умовах обмежених надходжень має акумулювати усі кошти на створення матеріального резерву, щоб мати змогу реагувати на гуманітарні проблеми, які можуть виникнути у майбутньому.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар