Для шкільних їдалень Полтавщини закупили понад 200 одиниць техніки, — ОДА

У 2021 році в шкільні їдальні Полтавської області придбали 201 одиницю нової техніки. Серед іншого у харчоблоках встановили пароконвектомати, холодильники, морозильні камери, універсальні машини.

poltavska-khvilia_xcwi/dXvId71ng.jpeg
Дмитро Лунін

Торік на Полтавщині почали реалізацію регіональної програми «Дітям Полтавщини — якісне харчування». Про це повідомив т.в.о. голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін під час апаратної наради 10 січня.

«Полтавська облдержадміністрація розробила регіональну програму "Дітям Полтавщини — якісне харчування". Так, минулого року за кошти обласного бюджету та у співфінансуванні територіальних громад закупили 201 одиницю нової техніки для шкільних їдалень області. Мова йде про 37 пароконвектоматів, 84 універсальні машини, 20 холодильників та 11 морозильників», — нагадав Дмитро Лунін.

Ця програма втілюється спільним коштом бюджетів області та територіальних громад. За словами т.в.о. голови ОДА, програма продовжить працювати і цьогоріч:

«Незабаром поставимо ще 23 електричні плитки, 14 електричних сковорідок, 8 жарочних та 4 пекарські шафи».

Дмитро Лунін зауважив, що зміни стосуються не лише обладнання їдалень:

«Із січня діти в закладах освіти харчуватимуться за новими стандартами: у меню дітей буде менше солі та цукру, жирів, хліба та картоплі, без сосисок та консервів — натомість більше молока та кисломолочних продуктів, м’яса, риби, круп, бобових, овочів і фруктів».
poltavska-khvilia_xcwi/V9E7On17R.jpeg
Віта Ковальська

Директорка Департаменту освіти та науки Віта Ковальська зазначила, що зараз існує 5 нових збірників шкільного меню, які заклади можуть обирати самостійно. Щоб підвищити професійний рівень кухарів закладів освіти, Департамент організував курси підвищення кваліфікації.

Нагадаємо, що обов'язки голови Полтавської ОДА від 24 грудня виконує Дмитро Лунін.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар