Тепер офіційно: Зеленський призначив Синєгубова головою Харківської ОДА

24 грудня ексочільника Полтавської ОДА Олега Синєгубова призначили головою Харківської облдержадміністрації.

poltavska-khvilia_xcwi/6AX_Ewo7g.jpeg
Фото з Телеграм-каналу Синєгубова

Про це повідомили в Указі президента України №676/2021.

Як зауважили Адміністрації президента, працюючи на Полтавщині, Олег Синєгубов зміг налагодити ефективну роботу в облдержадміністрації та досягти чималих результатів у регіоні, зокрема закінчити й запустити об'єкти-довгобуди, успішно пройти всі хвилі пандемії коронавірусу та забезпечити один з найкращих показників вакцинації в країні. Крім того, було започатковано низку нових проектів та ухвалено стратегію розвитку краю.

«Сподіваюся, на Харківщину чекають не менш помітні зміни і як результат – вагомі досягнення та розвиток», – сказав Володимир Зеленський, вручаючи Олегу Синєгубову службове посвідчення.
«Сьогодні мене призначили головою Харківської обласної державної адміністрації. Вдячний Президенту Володимиру Зеленському за довіру. Для мене це новий етап у житті. Відчуваю велику відповідальність. Я добре знаю Харківську область, адже народився та працював у ній до призначення на Полтавщину. Розумію проблеми й виклики, з якими доведеться впоратися. Зроблю все можливе, щоб реалізувати політику Президента й Уряду. Дякую всій команді Полтавської ОДА, РДА, територіальним громадам і всім, із ким ми пліч-о-пліч робили область кращою! Реалізуємо найкращі українські практики та досвід на Харківщині», — повідомив Синєгубов у своєму Телеграм-каналі.

У той же час на Полтавщині перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін тимчасово виконуватиме обов’язки голови обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, 15 грудня на засіданні Уряду Синєгубова погодили на цю посаду.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар