«Для введення військової адміністрації в Полтаві немає вагомих підстав», – Лунін

У Полтаві немає вагомих підстав для введення військової адміністрації в місті.

poltavska-khvilia_xcwi/m3B2D987g.jpeg

Так вважає начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

poltavska-khvilia_xcwi/nNISv9U7R.jpeg

За його словами, немає вагомих підстав для введення військової адміністрації в Полтаві, тому що «на території Полтавської області немає бойових дій, а Полтаві наразі не загрожують наземні атаки».

«Введення військових адміністрацій у містах відбувається, якщо місту щось загрожує. До міського голови Полтави Олександра Мамая є чимало питань та претензій, як із боку громадян, так і органів влади. Зокрема, питання є і в обласної військової адміністрації. Однак, зараз вся країна і, зокрема, Полтавщина мають згуртуватися заради одного завдання – Перемоги. Я не бачу, що зараз саме введення військової адміністрації в Полтаві може сприяти виконанню цього завдання», – зауважив Лунін.

За його словами, «питання політичної конкуренції за можливості треба вирішувати на виборах, а не тоді, коли вся країна воює». Але якщо у Полтаві зміниться воєнна ситуація, то до розгляду питання можуть повернутися.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар