Міська рада Полтави звернулася до Президента для призначення голови військової адміністрації міста

15 квітня на засіданні комісії депутати міськради мали б заслухати звіт міського голови Олександра Мамая щодо виконання місцевої програми «Полтавський спротив у 2022-2024 роках». У сесійній залі були присутні місцеві волонтери та бійці тероборони, ЗСУ. Проте Мамай на засідання не з'явився.

Під час комісії депутати міськради Едуард Волков розповів, що на програму виділили 39 млн грн та ще 680 млн грн резерву. Проте ці кошти міська влада не використовує.

«Станом на сьогодні жодних проплат, поставок з боку міської ради не було. Кошти з міського бюджету не використовуються тією мірою, у якій потрібні використовуватися. Наразі міська влада не забезпечує першочергових потреб».
poltavska-khvilia_xcwi/5OEbPQU7g.png
Едуард Волков

Депутати проаналізували усі виплати міської ради. Так, міська влада, віддавши п'ять машин старост до СБУ, закупила нові автомобілі. Окрім цього, Управління з питань містобудування сплатило 37 тис. грн на прибирання офісних приміщень. Також 28 березня замовлялися адвокатські послуги на 200 тис. грн.

Після обговорень витрат міської влади військовий ЗСУ Тарас Лелюх запропонував знову зібрати сесію, щоби висловити недовіру Мамаю.

«Я пропоную завдати удар по останньому оплоту сепаратизму з двох сторін. Перша - це стаття про державну зраду. Друга стаття - це саботаж забезпечення ЗСУ та добровольчих підрозділів. Потрібно звернутися до СБУ та надати докази сьогоднішнього засідання. І зібрати позачергову сесію для висловлення недовіри головному сепаратисту міста».
poltavska-khvilia_xcwi/xsa2EwUnR.png
Тарас Лелюх

Наприкінці засідання депутати підписали звернення до Президента України Володимира Зеленського. Звернення відправлять начальнику Полтавської ОВА Дмитру Луніну. У звернені йдеться, щоби призначили голову військової адміністрації Полтави та надати належну оцінку міському голові Мамаю.

Пригадаємо, що 6 квітня на засіданні міськвиконкому підтримали виділення коштів для військових частин, які перебувають на території міста.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар